UITSLAG 4tal wedstrijd 16 april 2023


Viertal wedstrijd RVMS ZONDAG 16-04-2023 Groep 1 dressuur Ring 1.



Ring 1
Datum: 16-04-2023
Aanvang: 10:00

B/P, proef 20 (8 combinaties)
RangRuiterPaardKl.P.nr.ptn.xq1xq2
1Yvonne JongenDudiniaB2020877
2Marilou RijckeDoortjeB2020777
 
3Dre HoppenbrouwersArianeB2020477
4Carlijn Strijbosch-de BeerDiegoB2019977
5Merle den OudeEnzoB2019577
6Chiara DalessiIkke Ikke HB2019367
7Renee VeldmanMs GreyB2019267
8Alessa DalessiIkke Ikke HB2018967


Viertal wedstrijd RVMS ZONDAG 16-04-2023 Groep 2 dressuur Ring 2.



Ring 2
Datum: 16-04-2023
Aanvang: 10:00

B/P, proef 20 (13 combinaties gestart en nog 1 te gaan)
RangRuiterPaardKl.P.nr.ptn.xq1xq2
1Eline vd HurkE-SjorsB2020977
2Kim PrilFloriantB20208,577
3Pepi DekkersSudiniaB2020777
4Mayke van KollenburgNiraB20203,577
 
5Lisa van BeerendonkElleB20201,566,5
6Marloes van den BroekCiblesseB201976,56,5
7Alessa DalessiMitoszB201975,56,5
8Martien BoumansUlittaB20196,56,56,5
9Bas RooseDiamondB201966,56,5
10Sylvia HoppenbrouwersArianeB2019666,5
11Eliza OborzynskaMitoszB20191,566,5
12Ruud van NistelrodeGamble of BalboaB2018866
13Irene de BruinExtynB2083,5  
xMyrthe BossBalboaB20   


Viertal wedstrijd RVMS ZONDAG 16-04-2023 Groep 3 dressuur Ring 2 Pony's.



Ring 2
Datum: 16-04-2023
Aanvang: 11:38

B/D-B/E, proef 20 (1 combinatie)
RangRuiterPonyKl.P.nr.ptn.xq1xq2
1Naomi TegelaarKaliberB202026,56,5


Viertal wedstrijd RVMS ZONDAG 16-04-2023 Groep 4 dressuur Ring 1 Paarden L.



Ring 1
Datum: 16-04-2023
Aanvang: 10:56

L1/P-L2/P, proef 24/28 (7 combinaties)
RangRuiterPaardKl.P.nr.ptn.xq1xq2
1Judith van KemenadeIndigo blueL12419877
2Astrid van EschZemblaL12419777
 Albert SoethoutArdenteL12419777
 
4Monique WatereusIcoonL12419677
5Henny van StratenZusL22819377
6Josť MuldersYentlL22819067
7Frank OlfersFresco BaldiL12418677


Viertal wedstrijd RVMS ZONDAG 16-04-2023 groep 5 dressuur Ring 1 Viertallen.



Ring 1
Datum: 16-04-2023
Aanvang: 12:00

L/P, proef 55 (7 combinaties)
RangRuiterPaardKl.P.nr.ptn.xq1xq2
1The grandfathers L552197,57
2Four Fun L5521577,5
 
34Fun L55205,576,5
4De Cowboys L55204,577
5Viertal Blue Royal L5520477
6Klavertje 5 L5520277
7Horses are Cool L55195,576


Viertal wedstrijd RVMS ZONDAG 16-04-2023 Groep 6 springen Pony's.



Ring 1
Datum: 16-04-2023
Aanvang: 13:30 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

BB/D, 1 parcours (5 combinaties)
RangRuiterPonyKl.P.nr.sptn1tijd1sptn2tijd2
1Naomi TegelaarKaliberBB101,2200,41
2Jaimy vd BiezenGitanaBB101,3840,43
 
3Levi SoethoutChin ChinBB101,21Dis 
4Suze vd StoelLachelleBB141,58  
5Ziyana van LaarhovenBrunoBB181,41  


Viertal wedstrijd RVMS ZONDAG 16-04-2023 Groep 7 springen Paarden.



Ring 1
Datum: 16-04-2023
Aanvang: 13:40 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

0.80/P, 1 parcours (4 combinaties)
RangRuiterPaardKl.P.nr.sptn1sptn2tijd2
1Marie Celine van HemmeKanji0.801000,35
 
2Frank OlfersFresco Baldi0.801040,54
xCarlijn Strijbosch-de BeerDiego0.801Dis  
 Ruud van NistelrodeGamble of Balboa0.801Dis  
 Lisa van BeerendonkElle0.801NG  
 Merle den OudeEnzo0.801NG  
 Renee VeldmanMs Grey0.801NG  


Viertal wedstrijd RVMS ZONDAG 16-04-2023 Groep 8 springen Paarden.



Ring 1
Datum: 16-04-2023
Aanvang: 13:54 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

1.00/P-1.10/P, 1 parcours (6 combinaties)
RangRuiterPaardKl.P.nr.sptn1tijd1sptn2tijd2
1Marie Celine van HemmeKanji1.00101,3500,35
2Juley de VriendLight Angel1.00101,3800,37
 
3Petroesjka BruningEdinia1.10101,3041,03
4Eline SwinkelsEvita1.00141,42  
5Judith van KemenadeIndigo blue1.00141,47  
6Josť MuldersYentl1.00141,54