UITSLAG RVMS WEDSTRIJD.

Lijst gemaakt op: 06-08-2019 13:14:28

Springwedstrijd groep 1 Pony's HCP eigen klasse RVMS 31-03-2019

Ring BUITEN
Datum: 31-03-2019
Aanvang: 12:30

Jury: A Soethout

BB/C-BB/D-BB/E-BB/P-BB80/C-BB80/D-BB80/E-BB80/P-BB90/C-BB90/D-BB90/E-BB90/P-B/C-B/D-B/E-B/P-L/C-L/D-L/E-L/P-M/C-M/D-M/E-M/P, 1 parcours (3 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.sptn1tijd1
1Xanthe van HeesewijkCappucinoB101,44
 
xFleur van de BerkLachelleB1Dis 
 Imke de VriendBalouB1Dis 

Bedankt en tot de volgende activiteit.


Springwedstrijd groep 2 Paarden BB tot 60 cm RVMS 31-03-2019

Ring BINNEN
Datum: 31-03-2019
Aanvang: 12:36

Jury: A Soethout

Bedankt en tot de volgende activiteit.


Springwedstrijd groep 3 Paarden GB 60 - 80 cm RVMS 31-03-2019

Ring BUITEN
Datum: 31-03-2019
Aanvang: 12:36

Jury: A Soethout

BB/P-BB80/P-BB90/P-B/P-L/P-M/P, 1 parcours (4 combinaties)
RangRuiterPaardKl.P.nr.sptn1tijd1sptn2tijd2
1Sabine van NistelrodeXavierB101,41031,94
 
2Tanja van den BergEnzoB101,21040,28
3Denise GeeringsNeroB141,33  
4Nanette DohmenBeachboyB141,4  

Bedankt en tot de volgende activiteit.


Springwedstrijd groep 4 Paarden B+ RVMS 31-03-2019

Ring BUITEN
Datum: 31-03-2019
Aanvang: 12:44

Jury: A Soethout

BB/P-BB80/P-BB90/P-B/P-L/P, 1 parcours (10 combinaties)
RangRuiterPaardKl.P.nr.sptn1tijd1sptn2tijd2
1Juley de VriendLight AngelB101,32030,65
2Elena NijhuisCorleoneB101,17037,29
3Judith van KemenadeIndigo BlueB101,46042,75
 
4Josje DroomersDudiniaL101,44045,72
5Tessa StraalmanWadisonL101,34430,62
6Sabine van NistelrodeXavierB101,2462,84
7denise GeeringsneroB141,28  
8Josť MuldersYentleB142  
xSita van KastelJustinB1Dis   
 jose muldersyentleB1Dis   

Bedankt en tot de volgende activiteit.